Yaya Kurye

Yaya Kurye, toplu dağıtım hizmetlerimizde kullanmış olduğumuz kuryelerimizdir. Yaya kuryeler  metro, Otobüs ve benzeri toplu taşıma vasıtalarını kullanarak kurye gönderilerinin teslimatını gerçekleştirirler.

Yaya Kurye hizmetine sıklıkla rast gelebiliriz. Kurye firmalarının veya toplu dağıtım firmalarının hemen hemen her bölgede Yaya Kuryesi bulunmaktadır. Bu hizmet son zamanlarda daha da yoğunlaşmıştır. İnsanların aldıkları kredi kartları, davetiyeler, kapıda tahsilatlı ürünler vb. gibi gönderiler Yaya Kuryeler tarafından dağıtılır. Yaya kurye dağıtımları müşterinin isteğine bağlı olarak 1 bir gün ile 7 iş günü arasında yapılabilir. Bu teslimatlar  sonrasında yaya kuryelerin almış olduğu isim, imza ve ya diğer bilgiler cep telefonu mesajı olarak veya e-posta yoluyla müşteriler bilgilendirilir.

Kurye Gönderisinde Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Hususlar !

  • Kuryenin siparişi teslim alımı sırasında bekletilmesi, teslimatın süresini geciktirebilmektedir. Bu nedenle gönderinizi hazır hale getirerek kurye talebinde bulunmalısınız
  • Gönderinin uygun zarf ya da ağzı kapatılarak poşetlenmesi ve üzerine gideceği adres, teslim alacak kişi ve telefon bilgilerinin yazılı olmasına dikkat edilmelidir. Yetersiz teslimat bilgisi yazılması, gönderinizin yanlış adrese teslim edilmesine ya da zaman kaybına sebep olabilir.
  • Yağmurlu havalarda gönderilerin poşetlenerek kuryeye teslim edilmesi gerekmektedir.
  • Ek ücretlendirmeler için fiyatlar sayfamızdan ve müşteri hizmetlerimizden bilgi edininiz.

Yaya Kurye

Şirketimiz olarak firmaların yaya kurye hizmeti alabilmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Firmaların yaya kurye ile dağıtım yapabilmesi için kiralama hizmeti sunuyoruz. Firmaların kendi bölgelerine yaya olarak dağıtım sağlaması adına işinde deneyimli kuryeleri hizmetlerine veriyoruz. Kuryeler ise kendilerine verilen teslimatları olabilecek en hızlı şekilde ilgili adrese iletiyor.
Şirketimizin en büyük avantajı ise kurye kiralamasının çok daha uygun fiyatlı olmasıdır. Genel olarak firmalar için kurye masraflarının yüksek olması çeşitli sıkıntılar çıkarabiliyordu. Ancak şirketimiz sayesinde kurye kiralaması çok daha uygun fiyata yapılarak firmaların masrafları daha da düşürülüyor.

Yaya Kurye Hizmeti Detayları ve Bilinmesi Gerekenler

Yaya kurye hizmetleri olarak firmalar 1 ya da 7 iş günü için kurye kiralayabiliyor. Tamamen firmanın kendisine bağlı olan bu durum ise değişkenlik gösterebiliyor. Bizler bu kiralama işlemi sırasında firmaların daha az masraf ödemesi için fiyatlarımızı güncelliyoruz. Firmalar ise kurye için gerekli olan maaş, yemek, sigorta ya da ulaşım gibi masraflarla uğraşmayarak sadece kira bedelini ödüyor. Bu şekilde de firmalar sipariş teslimatlarında daha düşük ödemeler gerçekleştiriyor.
Şirketimiz kurye kiralaması için talepler doğrultusunda anında kurye gönderimi sağlayabiliyor. Kaç adet kurye isteniyorsa firmaya gönderilerek teslimatlar adreslere gönderiliyor. Fakat kurye talebinde bulunacak olan kişilerin öncelikle siparişlerini hazır tutması gerekiyor. Siparişlerin gideceklere adrese zamanında gönderilebilmesi için bütün paketleme işlemleri bittikten sonra kurye talebi yapılmalıdır. Bu şekilde hiçbir teslimat gecikmeyecektir.

Sözünüz, sözümüzdür…

Call Now ButtonHemen Arayın
WhatsApp chat