Tahsilatlı Gönderi

Siz İşinize Odaklanın, Tahsilatınızı Kuryemiz Yapar..

Bilgin Kurye; İnternet’ten Satış yapan firmalara veya telefonla pazarlama yapan firmalara, kapıda Tahsilatlı kurye hizmeti vermekte olup,  gönderi teslimatlarını aynı gün veya ertesi gün gerçekleştirmektedir. Yapılan bu tür satışlarda kuryelerimiz kapıda tahsilat yaparak firmalara çözüm ortaklığı sunmaktadır. İstanbul Dışındaki bazı illerde de bu tür dağıtımlar yapılmakta olup hizmet verebileceğimiz iller hakkında daha geniş bilgiyi müşteri temsilcilerimizi arayarak alabilirsiniz.

Tahsilatlı Gönderi

Bilgin Moto Kurye olarak bütün firmalara tahsilatlı gönderi hizmeti verebiliyoruz. İnternet üzerinden satış yapan firmaların göndereceği teslimatların gönderimini üstlenerek buna göre gönderim sağlıyoruz. Bu alan üzerinde yıllar boyunca verdiğimiz hizmet ile birlikte oldukça fazla tecrübemiz bulunduğunu da söyleyebiliriz. Sıkıntısız şekilde tahsilatlı gönderi yapmak isteyen firmalar için kapıda ödeme hizmetleri gibi hizmetler de sağlayabiliyoruz. Acil kurye taleplerinde ise duruma göre aynı gün ya da ertesi gün gönderimler yapabiliyoruz. Firmalar için son derece önemli olan gönderim süresini minimuma indirmek için olabildiğince hızlı şekilde hareket ediyoruz. Gönderdiğimiz kurye personeli ise profesyonel şekilde teslimatı gerçekleştirerek siparişi tamamlayabiliyor.

Tahsilatlı Kurye Kiralama Nasıl Yapılır?

Tahsilatlı kurye kiralaması yapmak isteyen kişiler direkt olarak bizi arayarak taleplerini oluşturabilirler. İstenen kurye sayısına göre avantajlı fiyatlarımız ile birlikte teslimat işleminden daha az masraflarla kurtulabilirsiniz. Kiralama için taleplerinizi oluşturduğunuzda sizler için anında motorlu kuryelerimizi gönderiyoruz. Kuryelerimiz ise olabildiğince kısa sürede tahsilatlı gönderimi tamamlayarak firmanızın kazanç elde etmesini sağlıyor.
Şirketimizden kurye talebinde bulunurken mutlaka gönderilecek olan teslimatın hazır bulunmasına dikkat ediniz. Eğer teslimat hazır değilse kurye talebinde bulunmayınız. Bunun yanında teslimat üzerinde bulunan adres bilgilerini de düzgün bir şekilde eksiksiz yazmanız gerekiyor. Eğer yanlış ya da eksik adres bilgileri bulunuyorsa bu yanlış adrese teslimatı gerçekleştirebilir. Böyle durumlarda ise şirketimiz tarafından herhangi bir sorumluluk bulunmadığını söyleyebiliriz.

Sözünüz, sözümüzdür…

Call Now ButtonHemen Arayın
WhatsApp chat