Kurye Operasyon Yönetimi

Gümrüklerde kurye, kargo iletişim hizmetlerinin yoğun gönderi trafiğinin daha sağlıklı ve planlı olarak yürütülmesi amacıyla Bilgin Operasyon Merkezi hizmetlerini sunmaktayız.

Bu hizmetler ile tüm gelen gönderiler Bilgin OM tarafından teslim alınarak ilgili katta ilgili kişiye teslim edilmektedir. Tüm giden gönderiler ilgili kattan alınarak Kurye ve Kargo şirketine tarafımızdan teslim edilmektedir. Kurye, Kargo personellerinden kaynaklı görsel bozukluklar giderilmektedir. Oluşabilecek ciddi güvenlik açıklarının önlenmesine katkı sağlamaktadır.

Tüm Gelen ve Giden gönderiler kayıt altına alınmakta ve raporlanabilmektedir. Bu sayede hizmet alan şirketlerin iç kontrollerine de katkı sağlanmış olunmaktadır. Personel istihdamı ve sıkıntıları bertaraf edilmiş olunmaktadır.

Kurye Operasyon Yönetimi

Bilgin Kurye şirketimiz bütün kurye operasyonlarını en iyi şekilde yönetebilecek hizmeti sunabilmektedir. Genel olarak firmaların en çok sıkıntı çektiği konu olan kurye operasyonları bazı zamanlar iyice karışık hale dönüşebiliyor. Böyle durumlarda ise teslimatların yanlış gönderilmemesi ya da gecikmemesi için kurye operasyonlarının yönetimi gerekmektedir. Bizler ise tam bu noktada devreye girerek bütün kurye operasyonlarını düzenlemekteyiz. Profesyonel şekilde yönetim yaparak sistem içerisinde bulunan bütün bozuklukları gidermekteyiz. Bunun yanında gönderilecek olan ve gelen bütün teslimatların kayıt altına alınması ve raporlanması da sağladığımız hizmetler arasında bulunmaktadır. Böylelikle kurye operasyonları çok daha sistemli bir şekilde düzene girerek faaliyet vermeye devam edecektir.

Neden Kurye Operasyon Yönetimi Hizmeti?

Şirketimiz tarafından sağlanan kurye operasyon yönetimi hizmeti tam olarak sistemli bir çalışma sağlıyor. Firmaların göndereceği teslimatların ya da gelen teslimatların kayıt altına alınarak buna göre bir işlem uygulanabilmesi için operasyonların yönetimi gerekmektedir. Bilgin Kurye olarak bizler bütün bu yönetimi devralarak kurye personellerinin düzenlemesini de yapmaktayız. Kurye personellerinin bütün sıkıntılarını da gidererek daha sistemli bir çalışma ortamı yaratıyoruz. Böylelikle firmanıza ait olan teslimatların çok daha profesyonel şekilde ilgili adreslere ulaşması ve hizmetlerin aksamaması mümkün oluyor. Uzman ekibimiz sayesinde kurye operasyonlarını yöneterek oluşan bütün sıkıntıları gideriyoruz. Oldukça ekonomik fiyat tarifesine sahip olan kurye operasyon yönetimi hizmeti için hemen talebinizi oluşturun.

Sözünüz, sözümüzdür…

Call Now ButtonHemen Arayın
WhatsApp chat