Kurye Kiralama

Kurye Kiralama;

Şirketinde Motorlu Kurye personeli bulundurmak zorunda olduğunu düşünen firmalar için çözüm önerimiz Kurye Kiralama Hizmetimizden yararlanmalarıdır.

Şirketinizde MOTORLU KURYE  personeli bulundurarak faaliyet alanınız dışında başka sorunlarla da uğraşmak zorunda kalacaksınız. Siz kendi işinize bakarken bizler size bu hizmeti sunalım.

Bu hizmetimizden yararlandığınız takdirde, şirketimiz Motorlu Kurye personelini sadece size hizmet vermesi için tahsis edecek ve tüm maliyetlerini (Maaş, sigorta, yemek, benzin, diğer sosyal haklar.) karşılayacaktır.

 

İlgili personelin herhangi bir sorun nedeni ile işine gelememesi gibi  bir durum söz konusu olduğunda da şirketimiz bir başka Motorlu Kurye personelini derhal size tahsis edecektir. Böylece kesintisiz hizmet sunulacaktır. Kiralık Kurye hizmeti ile sizde masraflarınızı düşüreceksiniz.

Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Kurye Kiralama

Bilgin Moto Kurye olarak ihtiyacınız olan kuryeye ulaşmanız için kurye kiralaması yapıyoruz. Genel olarak eve sipariş ya da işyerine siparişlerde gerekli olan bu kurye ihtiyacına olabilecek en hızlı şekilde yanıt veriyoruz. Firmamız ise bu konuda oldukça profesyonel şekilde hareket ederek herkesin kurye ihtiyacını gidermeye çalışıyor. Özellikle İnternet ve telefon üzerinden artan sipariş dönemi içerisinde bütün firmalar için gerekli olan kurye hizmetini tümüyle sağlayabiliyoruz. Sektör içerisinde bir numaralı kurye kiralama şirketlerinden biri olarak bizlere anında ulaşabilmeniz için her daim hizmet veriyoruz. Sağladığımız kurye kiralama hizmetinde ise kurye personelinin ihtiyacı olan maaş sigorta ve diğer bütün gereksinimleri tamamen biz karşılıyoruz. Bu şekilde de sizler kurye ile ilgili işlemlere karışmadan çalışmalarınıza devam edebiliyorsunuz.

Kurye Kiralama Nasıl Yapılır?

Kurye kiralaması yapmak isteyen firmalar için son derece kolay başvuru talebi oluşturulabiliyor diyebiliriz. Bizlere ulaşmanız takdirinde sizler için anında kurye hizmeti sağlayabiliyoruz. Farklı fiyatlandırmalar ve koşullar dahilinde kiralanan kuryeler ise direkt olarak hizmet vermek amacıyla bünyenize katılıyor. Böylelikle de hizmet aksaması yaşamadan direkt olarak çalışmalarınıza devam edebiliyorsunuz. Sitemizde yer alan iletişim bölümü sayesinde kurye kiralaması için talep oluşturabiliyorsunuz. Bizler de sizler için alanında uzman olan kuryeleri göndererek maksimum iş verimi almanızı mümkün kılabiliyoruz. İstediğiniz kadar kurye hizmeti talep ederek daha düşük maliyetlerle kuryelere ulaşabiliyorsunuz.

Sözünüz, sözümüzdür…

Call Now ButtonHemen Arayın
WhatsApp chat