Gümrük Müşavirliklerine Özel Kiralık Kurye

Gümrük Müşavirleri Kurye Kiralama;

Gümrük firması iseniz ve kurye ihtiyacınız yoğun ise firmamızın Kiralık motorlu kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Personellerimiz, sanki sizin elemanınızmış gibi, sadece size hizmet verir ve her sabah şirketinizden iş başı yapar. Kiralık motorlu kurye personelinizin bütün masrafları Bilgin Kurye Tarafından karşılanır. Motosiklet, benzin, bakım masrafları, sgk ve yemek gibi giderlerin tamamı firmamıza aittir. Haftanın 5 iş günü her sabah 08.30 dan akşam 18.30’a kadar, sizin şirketiniz personeli gibi, sizden talepleri yerine getirir. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz hususların hiç bir sorumluluğu size ait değildir. Kurye kiralamak hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizi arayın. Bilgin Moto Kurye, size en hızlı ve ekonomik çözümleri sunar.

Gümrük Müşavirliklerine Özel Kiralık Kurye

Gümrük firmalarına özel olarak sunduğumuz bu kiralık kurye hizmetimiz sayesinde gönderilecek bütün teslimatlar oldukça kısa sürede ilgili adreslere ulaşacaktır. Tamamen uygun fiyatlara kiralanan kuryeler firma çalışanı gibi iş başı yaparak firma adına hizmet vermektedir. Şirketimiz tarafından alınan kiralık kuryeler sabah 08.30’da işe başlayarak akşam 18.30’a kadar çalışabilmektedir. Kurye ihtiyacı olan bütün gümrük firmaları için hizmet veren şirketimiz sektör içerisinde uygun fiyatlı kiralık kurye arayanlar için son derece tercih ediliyor diyebiliriz. Şirketimizden alacağınız kiralık kuryeler bütün teslimatlarınızı olabildiğince kısa sürelerde ulaştırarak gecikme payını ortadan kaldıracaktır.

Özel Kiralık Kurye Avantajları Nelerdir?

Şirketimiz tarafından alacağınız özel kiralık kuryeler maddi açıdan son derece avantajlı olacaktır. Normalde kurye aracı ve personeli olarak ayrı ayrı masrafları olan bu hizmetin tek seferde kiralama bedeli dahilinde alınması firmaların avantajına olmaktadır. Firmanız için talep edeceğiniz kiralık kuryeler için ekstra hiçbir bedel de ödemeyeceksiniz. Kuryenin ihtiyacı olan personel maaşları, yol masrafları, yemek masrafları, yakıt masrafları tamamen şirketimiz tarafından karşılanacaktır. Dolayısıyla firmanız hiçbir şekilde bu masraflardan sorumlu değildir.
Firmalar için sunduğumuz bu özel kiralık kuryeler ise anında talep edilebildiğinden dolayı acil ihtiyaçları anında giderebilmektedir. İstenilen sayışa kiralık kurye sipariş edebildiğiniz şirketimizden özel fiyat tarifesi kapsamında masraflarınızı da düşürebilirsiniz. Sipariş vermek için bizi arayarak kiralık kuryenizi teslim alabilirsiniz.

Sözünüz, Sözümüzdür…

Call Now ButtonHemen Arayın
WhatsApp chat