Gidiş Dönüş Kurye

Siz zaman kaybetmeyin, kuryeniz sizin yerinize bekler…

Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti; farklı adreslerde işlem yapılması gereken bir evrakın sizden alınarak ilgili adrese, kurumlara, banka ve benzeri adreslere iletilmesi ve yapılması gereken işlemlerin yaptırılmasının ardından kuryemiz ile sizlere ulaştırılması hizmetidir.

İstanbul’un çeşitli semtlerindeki Motosikletli Kuryelerimiz ile nerede bulunduğumuz mühim değildir. Bize ulaşmanız sonucunda sizlere en yakın motorlu kurye personelimiz ile gönderiniz alınarak teslim edilmesini istediğiniz adrese en kısa zamanda teslim edilecektir.

Kurye Gönderisinde Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Hususlar !

  • Kuryenin siparişi teslim alımı sırasında bekletilmesi, teslimatın süresini geciktirebilmektedir. Bu nedenle gönderinizi hazır hale getirerek kurye talebinde bulunmalısınız
  • Gönderinin uygun zarf ya da ağzı kapatılarak poşetlenmesi ve üzerine gideceği adres, teslim alacak kişi ve telefon bilgilerinin yazılı olmasına dikkat edilmelidir. Yetersiz teslimat bilgisi yazılması, gönderinizin yanlış adrese teslim edilmesine ya da zaman kaybına sebep olabilir.
  • Yağmurlu havalarda gönderilerin poşetlenerek kuryeye teslim edilmesi gerekmektedir.
  • Ek ücretlendirmeler için fiyatlar sayfamızdan ve müşteri hizmetlerimizden bilgi edininiz.

Gidiş Dönüş Kurye

Bilgin Moto Kurye olarak gidiş dönüş kurye hizmetlerimiz ile birlikte gönderilmesi gereken bütün evrakları ilgili adreslere teslim edebiliyoruz. Şirketimiz bünyesinde bulunan motorlu kuryeler sayesinde gönderilecek olan evraklar olabilecek en hızlı şekilde adreslere iletilebiliyor. Genel olarak firmaların acil şekilde gönderilmesi gereken evraklar banka, kurum ya da ilgili adreslere gönderilebiliyor. Firmalar günün her saatinde kurye talebi oluşturarak şirketimizden hizmet alabiliyor. İstanbul trafiğine takılmadan teslimat yapabilen alanızda uzman motorlu kuryelerimiz olabildiğince vakit kaybetmeden teslimatları gerçekleştirebiliyor. Bunun yanında oldukça düşük fiyatlarla birlikte kiralanan bu kuryeler firmalara da yüksek masraf çıkarmıyor. Tamamen bütçeye uygun fiyat tarifeleri dahilinde kurye kiralama yapılabiliyor.

Gidiş Dönüş Kurye Kiralaması Yapmadan Önce Bilinmesi Gerekenler

Gidiş dönüş kurye kiralaması yapacak olan kişilerin bilmesi gereken bazı hususlar bulunuyor. Bu hususların başında ise kurye talebinde bulunmadan önce gönderilecek teslimatın hazır olması gerektiğidir. Eğer teslimatlar hazır halde bulunmuyorsa gönderilecek siparişler gecikmeli olarak adreslere ulaşacaktır. Herhangi bir gecikme yaşamak istemeyen kişilerin ise bu noktada gönderilecek olan teslimatları hazır bir şekilde bulundurması gerekiyor.
Bunun yanında kurye talebinde bulunan kişilerin teslimatlarının üzerinde adres bilgilerinin de net bir şekilde yazılması gerekiyor. Eğer adres bilgileri yetersiz ya da yanlış yazılmış ise yanlış adrese teslimat gerçekleşebiliyor. Bu durumlarda ise şirketimiz hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyecektir. Böyle durumun yaşanmaması için adres bilgilerinin doğru yazılması gerekmektedir.

Sözünüz, sözümüzdür…

Call Now ButtonHemen Arayın
WhatsApp chat